Όσα fashionable accounts και να ακολουθείς ποτέ δεν είναι αρκετά κάποιας –δέκα συγκεκριμένα- παραπάνω. Χρειαζόμαστε διαρκώς νέα πράγματα που μας εμπνέουν σε ό,τι αφορά τη μόδα και το στυλ μας και γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο ψάξαμε και βρήκαμε για εσένα δέκα, νέες, influencers που είναι «so hot right now» στο αγαπημένο μας application και αξίζουν το follow σου. Κορίτσια με minimal style, με ethnic καταβολές, με street ύφος που καλύπτουν μία μεγάλη γκάμα ενδυματολογικών επιλογών και ανεβάζουν καθημερινά stories και posts που κρύβουν πίσω τους νέους σχεδιαστές και style combos που αξίζουν την προσοχή σου.

Αυτά τα δέκα accounts εμπεριέχουν τα καινούργια girl crushes μας και αν κρίνουμε από τους χιλιάδες followers τους, δεν είναι μόνο οι δικές μας νέες αγαπημένες αλλά και ολόκληρου του πλανήτη! Αν αναρωτιόσουν πώς να περάσεις το απόγευμά σου, μόλις βρήκες που να κάνεις scroll down.
Δες επίσης: Έξι μαύρα biker shorts για να υιοθετήσεις το πιο hot trend της σεζόν

#1 Christie Tyler @nycbambi 


#2 Claire Most @claire_most


#3 Kerry Pieri @kerrypieri


#4 Lee Litumbe @spiritedpursuit 


#5 Sophia Roe @sophiaroe


#6 Marta Cygan @lifeofboheme


#7 Asiyami Gold @asiyami_gold


#8 Débora Rosa @deborabrosa


#9 Amina Muaddi @aminamuaddi


#10 Aleali May @alealimay


Θα σε κάνουμε βασίλισσα. Ακολούθησέ μας στο Instagram!





Source link

Ioanna Kostaki

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *